Chcesz zmienić coś we wnętrzu, a nie masz ochoty na remont ani kosztowne inwestycje? A może zależy ci na tym, by nadać mu niepowtarzalny i oryginalny charakter. To wszystko jest w zasięgu ręki, ponieważ dzięki kompozycji plakatów bez problemów stworzysz dokładnie taki klimat, o jakim marzysz. Galerie z różnymi motywami, w różnych formatach, kolorach i układach mogą pojawić się na każdej ścianie, którą chcemy zaakcentować. Często to przestrzeń za telewizorem lub nad komodą lub też długa powierzchnia w holu. W tym wypadku może nas ograniczać tylko wyobraźnia.

Pomysł na DIY z plakatów

Galeria plakatów to bardzo modny i stylowy DIY, np. Galeryjka plakatów - PINK-BLUE DESIGN. Pomaga zagospodarować pustą ścianę, a także zupełnie zmienić jej charakter. Jest też dość atrakcyjnym sposobem, gdy chcemy ukryć pewne jej mankamenty. Z bogatej kolekcji różnych propozycji bez problemu można wybrać dokładnie te, które będą nas inspirować. Co istotne, nie musi być symetrycznie, jednorodnie, monotematycznie. Przy wieszaniu kolejnych ramek możemy postawić na swoją kreatywność a także wykorzystanie tych wszystkich inspiracji, które nam się podobają.

Przede wszystkim galeria plakatu jest niezwykle stylowym sposobem na efektowną dekorację. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzają się propozycje inspirowane trendami skandynawskimi lub też z zachwycającymi motywami egzotycznych roślin. Te ostatnie wykorzystują zieleń i złoty róż, które świetnie rozświetlają wnętrza, np. Plakat w ramie - JUST LOVE ART. Poza tym popularnością cieszą się zestawy plakatów z napisami motywacyjnymi. Taka dawka pozytywnej energii może sprawić, że każdy dzień jest wyjątkowy.

    

Nie ma zasad

W galerii plakatu mogą pojawić się różne propozycje a także materiały osobiste czy też zdjęcia. To wszystko, co w danym momencie jest dla nas ważne. Ta tymczasowość jest istotna, ponieważ w każdej chwili będziemy mogli dany element wymienić, a tym samym nadać ścianie nowy charakter. Kluczem do tego, by całość dobrze się prezentowała, jest oczywiście stworzenie odpowiedniej kompozycji. Nie tylko oczami wyobraźni powinniśmy ocenić efekt końcowy, ale warto na ścianie przykleić kartony o odpowiednich formatach, aby ocenić, czy całość wygląda dokładnie tak, jak chcemy. To zdecydowanie trudniejsze zadanie niż powieszenie jednego lub też gotowych zestawów plakatów. Szablony zdecydowanie ułatwiają planowanie. Poza tym warto zauważyć, że nie musimy się trzymać jednolitych formatów, kolorów ramek czy ich charakteru lub też orientacji. Dopiero zaakceptowany układ jest przepustką do tego, by wbijać gwoździe w ścianę i wieszać wybrane propozycje. Choć zapewne ciężko się będzie zdecydować, co wybrać z szeregu różnych pięknych propozycji.

galerie plakatów od ubierz swoje ściany