Spersonalizować pokój

Przestrzeń malucha powinna w pełni odzwierciedlać jego zainteresowania i podążać za potrzebami. Coraz częściej dokładamy również starań, by była ona oryginalna, a obecność dziecka była wyczuwalna na każdym kroku. Stąd też bardzo ciekawy trend, jakim są metryczki dziecięce. To rewelacyjny pomysł na prezent dla młodych rodziców i ich pociechy lub też bardzo spersonalizowana dekoracja pokoju. Co najważniejsze może doskonale wpisywać się w inne elementy wystroju zarówno kolorystycznie, jak i na przykład wykorzystując ulubione motywy.

Metryczka od urodzenia

Charakterystyczne modne metryczki mają postać dużych plakatów i świetnie prezentują się w pokoju najmłodszego członka rodziny. To również wyraz prawdziwej miłości i celebrowania narodzin dziecka. Wszak wtedy w naszym życiu zmieniło się wszystko. Dane, jakie pojawią się oprócz imienia i daty urodzenia są uzależnione od naszych preferencji, ale warto pamiętać, że będą nam towarzyszyć bardzo długo. Poza tym wzory i kolory rewelacyjnie wpisują się w dziecięcy pokój, a z czasem również będą ozdobą przestrzeni nastolatka, ponieważ metryczka to nie jest zwykły i codzienny gadżet. Popularny motyw tradycyjnej tablicy sprawi, że  będziemy mieć wrażenie, że metryczka została wykonana ręcznie. Chłopięcy świat może ozdobić piękny miś rodem z dziecięcego rysunku, a w całej kolekcji kolorowych zwierzątek, gwiazdek, chmurek, bocianów i księżniczek każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Nawet miłośnicy minimalistycznych rozwiązań mogą sięgnąć po czarno-biały plakat, który zachwyca oryginalnym wykończeniem.

  https://ubierzswojesciany.pl/plakaty/2127-metryczka-dziecieca-dotty-deer.html https://ubierzswojesciany.pl/plakaty/2131-metryczka-dziecieca-mint-bear.html