Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zakup prezentu na Dzień Ojca może sprawić problem. Kolejny kubek, książka, płyta CD...? - Nuda. Proponujemy coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju. Modny plakat w ramie z niezwykłą sentencją o Tacie sprawi mu ogromną radość. Nie dość, że świetnie nadaje się na prezent to będzie przepięknym dodatkiem we wnętrzu przez długie lata. Przygotowaliśmy z okazji zbliżającego się Dnia Ojca aż 18 wzorów plakatów - wszystkie mają w sobie to "coś", są absolutnie niepowtarzalne. Każdy ze wzorów reprezentuje trochę inną stylistykę, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiadającego gustowi. Wszystkie plakaty są oprawione w ramki, których można wybrać kolor - czarny lub biały. Dostępna jest też duży wachlarz rozmiarów - 30x20, 40x30, 50x40, 70x50, 90x60, 100x70.

Promocja z okazji Dnia Ojca w sklepie Ubierz Swoje Ściany

Z racji zbliżającego się Dnia Ojca, poza przepięknymi wzorami plakatów na prezent, przygotowaliśmy też promocję. Na każdy plakat z kategorii PLAKATY oraz każdy obraz z kategorii OBRAZY możecie wykorzystać kod rabatowy "TATA", który upoważnia do zniżki -15%. Promocja obejmuje wszystkie plakaty i obrazy, wygasa 23.06.2017.

kod rabatowy.jpg

18 nowych wzorów plakatów na Dzień Ojca do wyboru

Do wyboru na prezent na Dzień Ojca macie aż 18 niepowtarzalnych wzorów - każdy można dostosować pod kątem rozmiaru oraz koloru ramki. Wszystkie wzory plakatów zobaczysz tutaj. Zajrzyjcie, zobaczcie, zainspirujcie się... I nie zapomnijcie o rabacie! Na wszystko -15% z kodem rabatowym o treści "TATA". Zaskoczcie swojego tatę nietuzinkowym prezentem.