Wiemy, że pomysł na prezent z okazji Dnia Matki wymaga przemyśleń. Kubek, czekoladki, książka...? - Było. Kup swojej mamie coś absolutnie niepowtarzalnego. Coś, co ją zaskoczy i wzruszy. Coś, co udekoruje jej wnętrze. Przygotowaliśmy z okazji zbliżającego się Dnia Matki aż 25 wzorów plakatów. Każdy z nich ma w sobie coś niezwykłego. Każdy z nich reprezentuje odmienną estetykę, dzięki czemu wpisze się w różne gusta. Plakaty można zakupić w najróżniejszych wymiarach. Plakaty są już w zestawie z ramkami, a kolor ramki jest również do wyboru - czarny lub biały.

Plakat "najlepsza mama pod słońcem"

Promocja z okazji Dnia Matki w sklepie Ubierz Swoje Ściany

Poza przepięknymi wzorami przygotowaliśmy dla Was coś jeszcze na zbliżający się Dzień Mamy. To promocja, która pozwala na zakupy ze zniżką -15%. Zniżka jest na wszystkie OBRAZY oraz PLAKATY. Wystarczy w koszyku wpisać tajemniczy kod rabatowy, który znajduje się poniżej.

25 wzorów plakatów na Dzień Matki do wyboru

Nie zapomnij, że do wyboru jest aż 25 PLAKATÓW. Wszystkie wzory plakatów zobaczysz tutaj. Pamiętaj, że możesz wybrać różne wymiary plakatów oraz kolor ramki, w której będą. No i oczywiście... Nie zapomnij o rabacie, który obejmuje zniżką WSZYSTKIE plakaty i obrazy z naszej oferty. Oryginalny plakat dla Mamy to piękny dodatek i niepowtarzalny prezent. Wszystkie plakaty są autorskie, więc nie znajdziesz ich nigdzie indziej! Zainspiruj się jeszcze poniższymi wzorami.