Choose a searcher
★ dostawa gratis od 299zł

Złożyłeś zamówienie i planujesz następne? Koniecznie śledź swoją skrzynkę mailową, gdyż kilka dni po otrzymaniu przesyłki otrzymasz wiadomość z prośbą o wystawienie opinii. Nie ignoruj jej, tylko poświęć dosłownie dwie minuty i ciesz się nagrodą -25zł, która obniży kwotę Twojego następnego zamówienia.

tapeta soft nature

Zobacz opinie o naszym sklepie

Złożenie zamówienie w naszym sklepie jest bez ryzyka. Zobacz, co piszą o nas inni! Nasi klienci dodali również zdjecia z produktami od nas, zweryfikuj je!

WYSOKIE NOTY

Tylko na takich nam zależy... Przekonaj się i oceń sam, czy warto! :)
Zobacz opinie o naszym sklepie

Chcesz otrzymać -25zł na następny zakup?

Dodaj opinię o naszym sklepie do poprzedniego zamówienia.

Po otrzymaniu przesyłki na e-mail otrzymasz prośbę o wystawienie opinii

Dodaj opinię, a otrzymasz rabat w wysokości -10zł na kolejny zakup.

Dodaj opinię i odbierz 25zł na następny zakup!

Złożyłeś już u nas zamówienie? Podziel się wrażeniami i otrzymaj -25zł zniżki na kolejne.

Kilka dni po otrzymaniu zamówienia, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z prośbą o wyrażenie swojej opinii. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut, a możesz otrzymać kod rabatowy, który upoważni Cię do obniżenia kwoty zamówienia o 25zł. Nie czekaj i od razu zamieść swoją opinię, aby otrzymać tajemniczy kod rabatowy.

Nagroda w postaci zniżki -25zł jest w naszym sklepie GWARANTOWANA. Wystarczy, że dodasz opinię na www.ubierzswojesciany.pl poprzez formularz, który otrzymasz po otrzymaniu paczki z przesyłką.

Nie krępuj się - dodaj do opinii jakieś zdjęcie - np. z tapetą na Twojej ścianie. Pomoże to innym w urządzanu swojego wnętrza. Stań się prawdziwą inspiracją i żywym przykładem na to, co można zrobić wspaniałego we wnętrzu z naszymi produktami!

Menu
zamknij
koszyk
zamknij
powrót
Konto
zamknij