Choose a searcher
★ dostawa gratis od 299zł

dostępne w wielu wymiarach i kolorach

plakaty dostępne w wielu wymiarach i kolorach

plakaty dostępne w wielu wymiarach i kolorach

plakaty dostępne w wielu wymiarach i kolorach

Wyjątkowe plakaty piłkarskie

Nie tylko niebanalny motyw zdobniczy jest zaletą zebranych w tej kategorii plakatów. Na uwagę zasługuje także technika ich wykonania i sama jakość produktu. Najlepsi projektanci stworzyli plakaty piłkarskie, które przypadną do gustu kibicom niezależnie od upodobań klubowych. Jednocześnie stanowią designerską ozdobę pokoju, która dobrze zaprezentuje się nie tylko w pokoju młodzieżowym.

Czym jeszcze wyróżniają się te plakaty? Piłka nożna została przedstawiona za pomocą charakterystycznych symboli, przedmiotów i oczywiście sylwetek piłkarzy. Wszystkie rysunki utrzymane są w tonacji czarno-białej. Z łatwością dopasujesz je do każdego stylu aranżacyjnego.

Gdzie najlepiej sprawdzą się piłkarskie plakaty?

Gotowy plakat wraz z wybraną przez Ciebie ramką możesz od razu zawiesić w wybrany przez siebie miejscu. Ale gdzie najlepiej się zaprezentują? Doskonale będą pasowały do młodzieżowego pokoju, gdzie uzupełnią dekoracje ścienne ukazujące zainteresowania nastolatka. Staną się także niebanalną ozdobą salonu. Możesz je zawiesić tuż obok telewizora, na którym najczęściej oglądasz mecze piłki nożnej.

Plakaty piłkarskie są także designerską dekoracją biura zawodów lub osób zajmujących się organizacją meczów. Możesz powiesić je także na korytarzu prowadzącym do szatni czy na widownię w obiektach sportowych.

Menu
zamknij
koszyk
zamknij
powrót
Konto
zamknij