Choose a searcher
★ dostawa gratis od 299zł

Witaj, PROJEKTANCIE!

Trafiłeś do miejsca, gdzie estetyka i piękno wnętrz to cel nadrzędny. To podobnie, jak u Ciebie. Chcemy Cię zaprosić do wspólnej przeprawy przez trendy wnętrzarskie i inspiracje! Mamy nadzieję, że poniżej znajdziesz kilka odpowiedzi na Twoje pytania.

green park tapeta
safari dream tapeta inspiracja
tapeta abstrakcyjna projekt
tapeta inspirująca
tapeta jako inspiracja
tapeta u projektanta

150

wzmianek w gazetach wnętrzarskich

1700

współpracujących projektantów z całego kraju

10

lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej

Najważniejsze, co możesz zyskać:

“Good art inspires, good design motivates.”

Wiemy, że nie łatwo jest zaprojektować coś wspaniałego. Wymaga to dużo pracy i wysiłku. Pamiętajmy jednak, że dobry design składa się z drobnych elementów, które tworzą wspaniałą całość. Chcemy Was nie tylko inspirować, ale właśnie motywować.
Otl aicher

Otrzymaj wycenę

Napisz do nas wiadomość na biuro@ubierzswojesciany.pl i otrzymaj wycenę. Z chęcią udzielimy Ci też pomocy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Zarabiaj w programie partnerskiem

Dołącz do programu partnerskiego i otrzymuj prowizje za zamówienia Twoich klientów!

tekstury do projektów

Zobacz, jak łatwo i szybko możesz pobrać tekstury tapet do projektów. Pomoże Ci to w komforcie tworzyć wizualizacje z naszymi produktami.

Bezpłatny próbnik

Zgłoś się do nas i otrzymaj bezpłatny próbnik naszych produktów, jeśli jesteś projektantem wnętrz.

zobacz wzornik dla projektanta

Umieścimy Cię w dziale "INSPIRACJE"

Prześlij nam wizualizacje wnętrz z naszymi produktami, a umieścimy Cię w dziale "INSPIRACJE". Będzie to dla Ciebie prestiż i reklama, a dla przeglądających prawdziwa skarbnica inspirujących aranżacji. Wizualizacje podeślij na inspiracje@ubierzswojesciany.pl.

Napisz do nas.

Jeśli chciałeś stworzyć z nami coś wyjątkowego - koniecznie się do nas odezwij. Razem stworzymy coś wspaniałego. Nasz zespół z chęcią Ci doradzi, odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Kochamy wnętrza tak samo, jak Ty. Podeślemy Ci darmowy próbnik, udostępnimy tekstury grafik i sprawimy, że tworzenie wyjątkowych projektów stanie się komfortowe i łatwe.
logo ubierz swoje ściany

Z naszych produktów korzystają

Menu
zamknij
koszyk
zamknij
powrót
Konto
zamknij