Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności

Skandynawskie dodatki i plakaty motywacyjne w Ubierzswojesciany.pl

skandynawskie dodatki w sklepie

Ubierzswojesciany.pl to sklep oferujący produkty jedyne w swoim rodzaju. Naszą pasją są wnętrza i ich dekoracje. Kreujemy, tworzymy, inspirujemy. Oferowane przez nas autorskie plakaty, designerskie obrazy, czy fototapety to nie tylko dekoracje, będące bierną częścią wystroju wnętrz. Chcemy by inspirowały, by odzwierciedlały charakter oraz utożsamiały się z osobą. Wierzymy, że nasze produkty są pewnego rodzaju łącznikiem między wnętrzem domu, czy mieszkania, a człowiekiem.

dekoracje na ścianę

Jesteśmy producentem dekoracji ściennych, m.in. obrazów na płótnie, plakatów z możliwością oprawy w ramę, fototapet oraz naklejek. Poszczególne produkty mogą Państwo dopasować do swoich potrzeb:

- obrazy i plakaty wybrać w konkretnych wymiarach oraz oprawić w ramy w różnych wersjach kolorystycznych,

- tapety ścienne - wykonujemy je "na wymiar", według zdefiniowanych przez Państwa wymiarów (wysokość i szerokość) oraz na materiale o konkretnym zastosowaniu,

- naklejki ścienne udostępniamy również w wielu wymiarach oraz wersjach kolorystycznych

plakaty motywacyjne

Wykonujemy też produkty według Państwa pomysłu. Z chęcią zaprojektujemy specjalnie dla Państwa jedyny w swoim rodzaju obraz, plakat, czy naklejkę. Realizujemy nietypowe, kompleksowe zamówienia. Sprostamy Państwa nawet najbardziej szalonym, najdziwniejszym i najoryginalniejszym pomysłom - proszę się nie krępować.

Zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, projektantów wnętrz, sklepy z dekoracjami wnętrz, hotele, restauracje i inne instytucje. Dane firmy oraz kontakt:

Effect Plus Wioletta Turkowiak-Klamka

Gołanice, ul. Leśna 24

64-117 Krzycko Małe (PL)

REGON: 302006799

NIP: 697-143-20-01

tel.: + 48 797 375 877

e-mail: sklep@ubierzswojesciany.pl