Choose a searcher
★ Plakaty na Dzień Ojca ZOBACZ WZORY

Sklep Ubierzswojesciany.pl udostępnia następujące formy płatności:

FORMA PŁATNOŚCI OPERATOR SZCZEGÓŁY
przelew bankowy płatność przelewem

Jest to bezpośredni przekaz środków na nasze konto bankowe. Jeśli wybierzesz tą formę płatności, zarówno dane rachunku bankowego Sklepu, jak i numer zamówienia otrzymasz wiadomością e-mail po złożeniu Zamówienia. Prosimy, aby w tytule przelewu znajdował się numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składającej zamówienie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji natychmiast po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Effect Plus Wioletta Turkowiak-Klamka
Adres: Gołanice ul. Leśna 24, 64-117 Krzycko Małe
Nr konta bankowego: 49 1140 2004 0000 3902 7558 0211
Nazwa i adres banku: mBank S.A., ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa
system e-płatności PayU payu logo-min(1).jpg PayU - system płatności internetowych, który umożliwia dokonywanie szybkich, wygodnych i bezpłatnych transakcji bez wychodzenia z domu. Za pośrednictwem PayU będziesz mógł zrealizować płatności:
- PayU Express - płatności z wykorzystaniem konta PayU, realizowane za pomocą jednego kliknięcia. Bez konieczności logowania się do systemu bankowego i każdorazowej autoryzacji przelewu. Więcej informacji na stronie www.experss.payu.pl
- Przelewy bezpośrednie (pay-by-link) - płatności z użyciem predefiniowanych formularzy przelewu (wszystkie szczegóły przelewu wypełniane są automatycznie), które płacący musi jedynie zautoryzować. Więcej informacji na stronie www.payu.pl
Przelewy tradycyjne - usługa payU polega na wyświetleniu informacji zawierających: dane beneficjenta (PayU), unikalny rachunek bankowy umożliwiający identyfikację transakcji, za którą dokonujesz płatności. Więcej informacji na stronie www.payu.pl
- Płatność Kartą Kredytową - (Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro). Więcej informacji na stronie www.payu.pl
Płatność "PayU Płacę Później" - metoda płatności, w której produkt nabywasz natychmiast, a płatności dokonujesz w ciągu 30 dni.
- Raty PayU - możliwość płatności ratalnej na wartość zamówienia od 300 do 20 000 zł.
system e-płatności PayPal paypal logo-min(1).jpg System PayPal umożliwia płatności on-line w sposób niezwykle prosty i szybki. Płatność w tym systemie można dokonać za pomocą karty kredytowej lub własnego konta PayPal. Forma płatności przede wszystkim dedykowana klientom zza granicy, ze względu na globalny charakter tego systemu.

za pobraniem

(przy odbiorze)

pobranie-min.jpg płatność gotówką następuje przy odbiorze towaru, a uiszczana jest u kuriera. Z reguły jest to płatność gotówką, jednakże wielu kurierów DPD posiada terminale płatnicze, które umożliwiają płatność kartą.
Menu
zamknij
koszyk
zamknij
powrót
Konto
zamknij