Choose a searcher
★ dostawa gratis od 299zł

Uwaga! Jeśli zależy Ci na szybkim otrzymaniu tapety - nie wysyłaj tego formularza! Przejdź od razu do złożenia zamówienia w sklepie. Pamiętaj, że po każdym złożonym zamówieniu w sklepie wysyłamy na e-mail wizualizację tapety do akceptacji i możesz zrezygnować z zakupu na tym etapie bez problemu. Czas oczekiwania na wizualizację przed zakupem wynosi do 2 dni roboczych.

(wpisz tutaj nazwę wzoru tapety, którego wizualizację chcesz otrzymać)

(wpisz tutaj szerokość tapety w centymetrach - wartość w poziomie)

(wpisz tutaj wysokość tapety w centymetrach - wartość w pionie)

(wpisz tutaj wszelkie informacje na temat tapety, proszę podać wytyczne do układu tapety, skali wzoru, kolorystyki itp.)

możęsz dodać kilka plików - może to być .pdf, .jpeg, .doc, .xls, .png

UWAGA! JEŚLI ZAMÓWIENIE JEST PILNE I MA SZYBKO ZOSTAĆ ZREALIZOWANE - PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ TEGO FORMULARZA, A OD RAZU ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE W SKLEPIE, PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA I TAK NA E-MAIL WYSYŁAMY DO AKCEPTACJI WIZUALIZACJĘ TAPETY.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Effect Plus Wioletta Turkowiak-Klamka). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: sklep@ubierzswojesciany.pl do kontaktu lub tel.: +48 797 375 877.

Menu
zamknij
koszyk
zamknij
powrót
Konto
zamknij